Новости Новости 02.03.2022 в 19:31 comment views icon

Oracle з Україною! Американський технологічний гігант призупиняє роботу в рф

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Ексзаступник головного редактора

Ще одна світова технологічна корпорація доєдналась до санкцій проти рф через вторгнення країни-агресора до України — це американський розробник ПЗ Oracle.

Американський технологічний гігант підтвердив, що вже призупинив всяку діяльність у рф. Відповідну заяву Oracle опублікував у своєму твіттері у відповідь на звернення міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова, який раніше звернувся до компанії з відповідним проханням.

Раніше Apple призупинила продаж своєї техніки та обмежила роботу сервісів у РФ, включно з Apple Pay. Водночас Netflix відмовився транслювати російські федеральні канали, а «велика п’ятірка» Голлівуду призупинила прокат своїх фільмів у росії через війну проти України.

Перелік світових компаній, які відмовилися від співпраці з РФ через війну з Україною

Онлайн-курс "Бренд-менеджмент" від Laba.
Розберіться в комплексному управлінні брендом: від його структури до комунікації з аудиторією.Дізнайтесь принципи побудови бренд-стратегії, проведення досліджень і пошуку свого споживача.
Детальніше про курс


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: