Новини Ігри 31.03.2023 о 21:23

Життя після E3: Summer Game Fest та інші визначні ігрові події цього літа

https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Велике ігрове шоу E3, яке планувалось на 13-16 червня 2023 року, все-таки скасували – після відмови Nintendo, Microsoft і Ubisoft брати участь у заході. Згідно з електронним листом, надісланим співробітникам і підтвердженим IGN, E3 2023 «не викликав постійного інтересу, необхідного для його проведення таким чином, щоб продемонструвати розмір, силу та вплив галузі».

Курс PROJECT MANAGER.
Управляйте проєктами своєї компанії як майстер!
Більше про курс

Однак літо все одно буде насичене цікавими ігровими заходами – і ось три альтернативи, що відбудуться у перші тижні червня (згодом список може розширитись).

Джефф Кілі на The Game Awards 2019. У червні він проведе свій четвертий Summer Game Fest.
Джефф Кілі на The Game Awards 2019. У червні він проведе свій четвертий Summer Game Fest.

Summer Game Fest із Джеффом Кілі – 8 червня

Починаючи з 2020 року, Summer Game Fest зайняв місце E3 як літній анонс важливих новинок галузі. Саме тут показали перший ігроладний трейлер Elden Ring у 2021 році та окрему багатокористувацьку гру The Last of Us від Naughty Dog у 2022 році.

Summer Game Fest 2023 вже дражнить новим доповненням Cyberpunk 2077 та обіцяє, що подія стане «наймасштабнішою» за всю історію.

Шоу відбудеться у Лос-Анджелесі в YouTube Theatre 8 червня о 22:00 за київським часом.

Xbox Games Showcase та шоу Starfield – 11 червня

Презентація Xbox 2022 року була переповнена ігровими новинами, включно з 15-хвилинною демонстрацією ігроладу Starfield, оголошенням про безплатну гру Overwatch 2 та інформацією про те, що Hollow Knight: Silksong буде випущено протягом 12 місяців після показу.

Курс ПРОДЖЕКТ-МЕНЕДЖМЕНТ В IT.
Навчіться керувати проектами в галузі IT та ефективно використовувати Agile-методології для досягнення максимальних результатів.
Більше про курс

Цьогорічна подія має бути не менш цікавою, а після її завершення проведуть спеціальне шоу Starfield.

Ubisoft Forward Live – 12 червня

Ubisoft насправді збиралася бути на E3, але відмовилась від участі за кілька днів до офіційного повідомлення про скасування заходу. Натомість компанія проведе Ubisoft Forward Live у Лос-Анджелесі 12 червня.

Які ігри будуть представлені на виставці точно не відомо, але однією з назв, ймовірно, буде  Assassin’s Creed: Mirage, пригодницький бойовик, який перенесли на 2024 рік. А можливо там покажуть римейк проблемної Prince of Persia чи відкладену Skull and Bones?


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: