Блоги

На вулицях Києва помітили перші поліцейські «Фантоми» на базі Skoda Kodiaq

На вулицях Києва помітили перші поліцейські «Фантоми» на базі Skoda Kodiaq

Як відомо, перші чотири «Фантоми» на основі кросоверів Skoda Kodiaq почали вимірювати швидкість в русі на столичних вулицях з 1 липня 2021 року. І ось завдяки київським водіям ми можемо побачити, як саме виглядають ці приховані патрулі.

З самого початку було відомо, що «фантомні патрулі» не будуть мати явних зовнішніх ознак приналежності до поліції. Як видно на фото, кросовер пофарбований у непримітний сірий колір, у нього відсутня проблискова синьо-червона люстра та відомчі «сині» номери. Отже, впізнати фантом можна лише по ледве помітним компактним «блимавкам» в бампері та по камерам стеження та радарам за заднім склом авто.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от ???????????? ??????????Ⓡ (@vehicles.exclusive)

Зазначимо, що спеціальний комплекс, який вмонтовано у “Фантом”, налаштований на “сканування” правопорушень під час руху самого “Фантому”. Правопорушення фіксуються як за напрямком руху “Фантому”, так і в зустрічному напрямку. У випадку фіксації порушення, вмикаються спеціальні сигнали синього та червоного кольору й автомобіль порушника зупиняється. Правопорушення припиняється, а водія притягують до відповідальності. Поліцейські, які несуть службу у “Фантомах” перебувають у форменому одязі, з усіма атрибутами.

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python

До патрульної поліції вже передали чотири автомобілі Skoda Kodiaq та чотири комплекси приладів. До кінця поточного року МВС обіцяла придбати ще 125 автомобілів для патрулів «Фантом», при цьому планують використовувати різні моделі автомобілів, а не тільки Skoda Kodiaq, щоб водії не могли одразу впізнати їх в потоці.

Джерело: vehicles.exclusive


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: