Блоги

MeeGo Nokia N9

Добро дня читачі мого блогу. Я являюсь щасливим володарем смартфона на базі ОС MeeGo  від Нокії. І хочу поділитися з вами враженнями від цього флагмана фінської компанії. Варто зазначити що я є "любителем нокії" і на моэму рахунку такі телефони як N5800 (Symbian^1), N900 (Maemo), N9 (MeeGo) .

Отже, я прикупив миго девайс 13 жовтня 2011р в Алло, але це не суть важно….
 Навіщо я його купив?- Справа в тому, що я є розробником софта під телефони нокії в моєму арсеналі такі апп як ipCamera v2 Swipe на створення якої мене надихнула презентація N9 . (https://www.ekimoff.com/en:software)

Так, ось, перейдемо безпосередньо до нового флагмана. 🙂 Перші враження просто чудесні і їх дуже важко описати словами, але швидко звикаєш до свайпа і потім хочеться на всіх телефонах перелеснути апп. 🙂

Девайс не глючить не тормозить, все літає. Можна слухати музику й фотографувати камерою пейзажі,  встановлювати контент з магазину OVI листати фото, читать і скролить документи pdf, doc, ptt… не відриваючись від улюбленої мелодії.

Курс
POWER BI
Приборкайте Power BI і прогнозуйте майбутнє своєї компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
powerbi

Камера заслуговує окремих похвал чого тільки вартий тач фокус при зйомці відео, тобто не варто боятися приблизити обєкт і побачить  розмиту картинку, просто варто торкнутися на відповідну область дисплея і телефон сам сфокусується на обєкті. Знімки камера робити так швидко, що тільки встигай натискати спуск камери… Розмір фоток зроблених камерою складає в середньому 1Мб.
 Як більшість знає, в даній моделі не підтримується флеш в веб браузері на движку webkit 2.0, але ситуацію рятує  зручна  мобільна версія ютуба. А відео ролики відкриваються за допомогою системного відео плеєра, що дуже зручно.

Доречі,  авішки  розміром 1,4 і більше Гб відкриваються швидко і йдуть без проблем, але з 720p відеом (mp4) знятим  на камкодер sony  виникають проблеми з тормозами картинки, хоча звук йде нормально. Э інформація, що це виправлять  найближчим часом.

Також існує можливість вивести зображення  на ТВ через 3,5 розєм для навушників (про це всі мовчать і кабелька в комплекті немає) і це дуже важливо, так як цей телефон можна використовувати як портативний медіа плеєр.

А акумулятор тримає заряд на рівні симбиана, тобто досить довго, але ще занадто рано робити якісь висновки.

Можна поглянути на відео обзор в якому я намагався освітити барато-потокову роботу смартфона, та різні мультимедійні функції, а також швидку установку програм з магазину OVI.  https://www.youtube.com/watch?v=5_tvfujfRGA  (вибачаюсь за голос- просто мікрофон не взмозі записати низький тембр 🙁 )

Можете слідкувати за розвитком подій в моєму твітері https://twitter.com/#!/Alex_Qt   не забудьте голосувати й підписуватися.

https://min.us/mbpVGiPySf#5f

MeeGo Nokia N9

 

MeeGo Nokia N9

MeeGo Nokia N9

MeeGo Nokia N9


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: