Блоги

Минэкономразвития опубликовало проморолик «Україна. Відкрита для ІТ» и назвало нашу страну четвертой в мире по экспорту ІТ-продуктов и услуг

Минэкономразвития опубликовало проморолик «Україна. Відкрита для ІТ» и назвало нашу страну четвертой в мире по экспорту ІТ-продуктов и услуг

Министерство экономического развития и торговли Украины опубликовало довольно интересный проморолик «Україна. Відкрита для ІТ». В описании к видео представители ведомства напомнили, что у проектов Whatsapp, PayPal, Мрія, Petcube украинские корни, а также сообщили, что наша страна является первым в Центрально-Восточной Европе центром развития ПО и четвертой в мире по экспорту ІТ-продуктов и услуг.

https://youtu.be/otltG0iVEQ0

«Україна. Відкрита для ІТ. Whatsapp, PayPal, Мрія, Petcube. А ви знали, що всі вони мають українське коріння?

Україна — центр розвитку програмного забезпечення #1 у Центрально-Східній Європі і 4-ий найбільший у світі експортер ІТ-продуктів та послуг. Сьогодні в країні працює більше, ніж 100000 ІТ-спеціалістів. Уряд України також надає потужну підтримку у розробці програмного забезпечення.

Україна відкрита для розробки програмного забезпечення, заснування центрів розробки, електронної комерції та стартапів. Відкрита для ІТ. Відкрита для Тебе!» — отметили в Министерстве экономического развития и торговли Украины.

Источник: Минэкономики Украины


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: