Блоги

Україна висунула на «Оскар» драму «Погані дороги» Наталки Ворожбит

Україна висунула на «Оскар» драму «Погані дороги» Наталки Ворожбит

Український оскарівський комітет визначився зі стрічкою, яку висунуть на кінопремію «Оскар-2022» в номінації «Міжнародний повнометражний фільм» — вибір припав на дебютну драму Наталки Ворожбит «Погані дороги».

Цього року в національному відборі окрім роботи Наталки Ворожбит брали участь ще чотири стрічки: «Відблиск» Валентина Васяновича, Stop-Zemlia / «стоп-земля» Катерини Горностай, Rhino / «Носоріг» Олега Сенцова, та «Чому я живий» Віллен Новак. Ось тут ми детально розповідали про всіх учасників національного відбору.

«Цьогоріч відбір був по-справжньому конкурентним і драматичним: змагалися фільми, в кожного з яких є беззаперечні чесноти, необхідні для перспективної участі в оскарівських перегонах»,

Алік Шпилюк

голова Українського Оскарівського комітету 

За результатами голосування читачів ITC.ua перемогу мав отримати «Відблиск» Валентина Васяновича:

Україна висунула на «Оскар» драму «Погані дороги» Наталки Ворожбит

«Погані дороги» — дебютна режисерська робота Наталії Ворожбит, яка працювала над сценаріями фільмів «Кіборги», «Дике поле» та серіалу «Спіймати Кайдаша». Події стрічки, що складається з п’яти окремих новел з різними героями, відбуваються на дорогах Сходу України протягом 2015 року.

Трейлер

Ось наша рецензія на стрічку:

Рецензія на фільм «Погані дороги»

  • 94-та церемонія вручення премії «Оскар» відбудеться 27 березня 2022 року в Лос-Анджелесі.
  • У 2020 році Україна висунула на «Оскар» постапокаліптичну драму «Атлантида» Валентина Васяновича, але стрічці про життя Донбасу після перемоги у війні з Росією не вдалося пробитися до шорт-листу премії. Нагороду в номінації «Кращий фільм іноземною мовою» премії «Оскар-2021» отримав данський трагікомедійний фільм «Ще по одній».

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: