Блоги
Sound & Vision Show наче базар, а не виставка.

Sound & Vision Show наче базар, а не виставка.


Самою нормальною з усіх виставок такого плану в Києві була Kyiv Hi-Fi Show 2003 року (тепер це Sound & Vision Show), яка проводилась в готелі Братислава. Там кожен номер був самостійною інсталяцією де можна було і послухати, і подивитись, хоч і номери не мали тієї площі на яку розраховані деякі екземпляри акустики, та й звукоїзоляція не ідеальна. Проте це було на порядок краще величезної зали з какафонією та ехом.

Sound & Vision Show наче базар, а не виставка.

У великій Експоплазі, навіть якщо компанія не полінується монтувати звукоізольований стенд неможливо добитися затишної, камерної атмосфери якої достойна hi-fi та hi-end апаратура. Особливо це важливо коли ти справжній поціновувач та йдеш на виставку не "поглазеть", а послухати, слухати багато і різне в один і той самий час, бо на виставці в одному місці зібрано багато різної апаратури і не потрібно шукати час і місяць бігати по салонам на "прослушки".
Ще погано коли в зону hi-fi раптово заходить купа малолєтніх "собіратєлєй макулатури" з сусідньої ігрової виставки.
Я не знаю яким місцем думають керівництво та спеціалісти компанії «Євроіндекс», але вже п’ятий рік поспіль (з 2004) вони не можуть організувати Достойну виставку hi-fi та hi-end апаратури.
Шкода що в Києві немає виставки hi-fi та hi-end апаратури, а є "жалкоє пародіє на пошлає недаразумєніє".


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: