Блоги

Steam додав нові способи пошуку ігор: «Нові й варті уваги», «Категорії», а також жанри, теми й підтримка

Steam додав нові способи пошуку ігор: «Нові й варті уваги», «Категорії», а також жанри, теми й підтримка

Після чотирьох місяців бета-тестування в лабораторіях Steam, у крамниці Steam з’явилися нові способи пошуку та перегляду десятків тисяч ігор. Це нові точки входу для ігор «Нові й варті уваги», а також меню «Категорії» з популярними піджанрами, темами та різними типами підтримки гравців.

Щоби швидко дізнаватися про нові та популярні ігри в Steam, багато гравців покладається на добірки хітів. Тепер їх можна знайти в одному меню «Нові й варті уваги», де також зібрані поточні пропозиції, нещодавні оновлення та списки ігор, які незабаром з’являться у Steam.

Хоч базовий список жанрів і легко переглядати, він вже не в змозі передати все розмаїття каталогу. Нове меню «Категорії» відкриває перед користувачами усю багатогранність цікавих ігор у Steam, якими можна захопитись. У меню доступні десятки нових категорій ігор, кожну з яких можна досліджувати глибше.

Steam додав нові способи пошуку ігор: "Нові й варті уваги", "Категорії", а також жанри, теми й підтримка

Також будли створені нові навігаційні точки входу, взявши до уваги три найпоширеніші способи перегляду Steam користувачами: за жанром, за темою та за підтримкою гравців. Кожен із них відповідає на окреме запитання.

  • Жанри: «Що це за гра і як у неї грати?» — Стратегія у реальному часі, пригодницька рольова гра, симулятор фермерства, метроїдванія тощо.
  • Теми: «Про що ця гра?» — Наукова фантастика, виживання, таємниці тощо.
  • Підтримка гравців: «З ким можна зіграти в цю гру?» — Однокористувацька, багатокористувацька, ММО, кооперативна гра тощо.

Ці побажання гравців можна врахувати й втілити за допомогою позначок і метаданих Steam. Категорії, віднесені до точок входу «Жанри» й «Теми», визначаються позначками, а категорії, згруповані під «Підтримкою гравців» — додатковими метаданими, наданими самим розробником.

Ці три точки входу включають 63 нові категорії: 48 жанрових, 8 тематичних і 7 категорій підтримки гравців, сформованих на основі звичаїв використання ігрового каталогу й пошукової поведінки гравців.

Steam додав нові способи пошуку ігор: "Нові й варті уваги", "Категорії", а також жанри, теми й підтримка

Клацнувши будь-яку з них, гравець опиниться у відповідному тематичному центрі — на сторінці, присвяченій іграм саме такого типу: нові й популярні карткові та настільні стратегії, хіти продажу серед однокористувацьких пригодницьких рольових ігор, популярні ігри з глибоким сюжетом у жанрі наукової фантастики й кіберпанку, або ж власну нішеву категорію в Steam.

Кожна з цих категорій має власну URL-адресу, тож можна додати їх у закладки або поділитися ними з друзями. Кожна містить карусель із вибраними іграми, хітами продажу й особливими пропозиціями, а також пʼять вкладок: новинки та популярне; хіти продажу; найпопулярніші; найвищі оцінки; майбутні.

Гравці також можуть звужувати пошук за популярними позначками всередині цих тематичних центрів. У лівому стовпчику позначок знаходяться звичні для цієї категорії позначки жанрів і піджанрів, а правий містить інші типи популярних позначок, як-от механіки, візуальні стилі, теми й ігрові режими. Користувачі можуть повернутися до основної категорії, вимкнувши попередньо встановлений фільтр за позначкою, або вибравши інший, що покаже інший підрозділ цієї категорії.

З цим новим способом навігації інші типи вмісту (як-от програми, саундтреки й обладнання ВР) переміщуються до спеціальних розділів у «Категоріях». Завдяки цьому всі наявні й знайомі точки входу тепер зібрано в одному меню перегляду за категоріями.

Джерело: Steam


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: