Блоги

Український 3D-мультфільм «Викрадена принцеса» покажуть в Європі, на Сході і в Африці

Український 3D-мультфільм «Викрадена принцеса» покажуть в Європі, на Сході і в Африці

Повнометражний анімаційний 3D-мультфільм «Викрадена принцеса», створений українською анімаційною студією «Анімаград» (FILM.UA Group), вийде в український прокат тільки 7 березня 2018 року, офіційним дистриб’ютором стрічки виступає Ukrainian Film Distribution (UFD). Тим не менш, вже зараз відомо, що нашими широтами географія показу вітчизняного 3D-мультфільму не обмежиться.

На Європейському кіноринку Берлінського міжнародного кінофестивалю, що проходить наразі у Берліні, де FILM.UA Group продемонструвала декілька своїх нових робіт, було оголошено про розширення географії показу «Викраденої принцеси» Туреччиною.

Загалом продажі мультфільму охоплять більш ніж 20 країн світу, в числі яких Китай, Південна Корея, Франція і франкомовні країни, Польща, Болгарія, Ізраїль, Німеччина, Австрія, Швейцарія, Литва, Латвія, Естонія, а також країни Середнього Сходу та Північної Африки. До речі, назва мультфільму у міжнародному прокаті – The Stolen Princess.

Мультфільм «Викрадена принцеса» розповість дивовижну історію, яка писалась у часи відважних лицарів, прекрасних принцес й чаклунів. За збігом обставин молодий мандрівний артист Руслан знайомиться з дочкою князя Людмилою. Попри різницю у статусі, вони закохуються один в одного. Однак щастя триває недовго. Підступний чаклун Чорномор краде Людмилу з допомогою магії. У визначений час він принесе дівчину у жертву, щоб продовжити власне безсмертя і могутність.

Джерело: урядовий кур’єр

  • Тизер-трейлер українського 3D-мультфільму «Викрадена принцеса» з’явився під кінець минулого року.
  • Раніше стрічка називалась «Руслан і Людмила».
  • Мультфільм спів-фінансується Держкіно України: частка Держкіно – ₴19,5 млн (загальна вартість виробництва фільму – ₴95,2 млн).
  • «Викрадена принцеса» - перший проект запланованої лінійки кінотеатральних анімаційних прем'єр компанії Animagrad, куди також входят «Мавка. Лісова пісня» (2018), «Снігова республіка» (2019), «Робінзон» (2020) та «Роксолана» (2021).
  • Щорічно Animagrad планує випускати в прокат (як в локальний, так і в міжнародний) по одній повнометражній анімаційній картині.

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: