Блоги

В Apple Music з’явились чарти для окремих міст — є і для Києва (але краще б його не було)

В Apple Music з’явились чарти для окремих міст — є і для Києва (але краще б його не було)

Чергове велике оновлення iOS 14.5, серед іншого, додало нові можливості Apple Music, з яких особливо вирізняється City Charts — це спеціально складені чарти з 25 найпопулярніших музичних композицій для окремих міст. Наразі Apple Music пропонує такі підбірки для 100 різних міст, серед яких є столиця України, Київ.

На відміну від стандартних чартів, які ранжують пісні за кількістю прослуховувань, чарти міст пропонують підбірки з 25 найпопулярніших треків на основі стрімів та «додаткових критеріїв місцевої популярності». В компанії Apple таким чином вирішили допомогти місцевим виконавцям, які тільки набирають популярність.

Наразі Київ єдине українське місто, яке отримало власний чарт в Apple Music. На обкладинці 25 хітів для Києва — житловий комплекс «Комфорт Таун». Що ж до суб’єктивної ремарки «краще б його не було», достатньо подивитись на рейтинг — він складається переважно з пісень російських виконавців, таких як Єгор Крід, Zivert, Тіматі, Моргенштерн та інших. Водночас українськомовних пісень у ньому немає зовсім.

City Charts  будуть оновлюватись щодня. Підбірки для окремих міст можна знайти в додатку Apple Music за допомогою вкладок «Огляд» та «Пошук» або ж за допомогою Siri (попросити асистента знайти найпопулярніші пісні по тому чи іншому місту). Ознайомитися з підбірками можна також через сайт Apple (акаунт в Apple Music мати необов’язково). Ось так повністю виглядає рейтинг для Києва на сьогодні.

Курс
Recruitment вечірній
Дізнайтеся, як стати pro-рекрутером. Курс із вільним графіком
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment вечірній

Серед інших поліпшень — пошук по музичним лейблам, можливість ділитись текстами пісень та аудіокліпами, що містять співану лірику і підтримка нового жесту (свайпом у сторону можна швидко додати пісню в чергу для подальшого відтворення).


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: