Блоги

Вбивця iPhone? Розслабся!

По-перше поясню, чому раптом цей пост написаний українською мовою. Хоча думаю багато хто вже здогадався. Сьогодні день української мови та писемності. В Уанеті цей день отримав назву UA DAY 09. Докладніше можна почитати тут. Тож хоча б раз на рік давайте згадаємо рідну мову там де зазвичай її не зустрінеш.

Зараз в мене на руках смартфон, який західна преса вже охрестила черговим iPhone-вбивцею. Ще й оператор, який його просуває підлив масла у вогонь зі своєю рекламою iDon’t-Droid Does. Але хочу вам сказати, панове, щото все марна праця. Звичайно, таким чином можна вплинути на тих, хто лише вибирає собі новий аппарат, але ті люди, що вже користуються iPhone актино,  лише посміються з такої реклами. Apple вдалося створити для своїх користувачів міцні кайдани, ім’я яким — AppStore

Вбивця iPhone? Розслабся!

По різним даним приблизно 90% користувачів iPhone, хоча б раз в житті завантажували на нього якийсь софт і більше половини роблять це постійно. Відповідно у цих людей вже є деяка кількість програм за які вони заплатили гроші. В мене, наприклад, на iPod Touch більше сотні програм, постійно я користуюся звичайно меншою кількістю. Загалом я витратив на софт для iPod вже більш як пісвотні доларів. І я знаю, що коли (і якщо) придбаю iPhone — всі ці програми зможу перенести туди. Так само і інші користувачі знають, що придбавши нову версію iPhone вони отримають увесь свій софт в новому терміналі. Тобто користуючись ним ви створюєте для себе додану вартість і при переході на інший смартфон її автоматично втрачаєте. Це можна порівняти з тим, як "легко" перетягнути користувача Nikon до Canon, коли в нього вже є свій парк об’єктивів та іншіх аксессуарів. Apple створив таку саму систему, витягти користувача з неї буде луже не легко. Тож всі "вбивці" можуть розраховувати лише на тих, для кого iPhone це лише цікава іграшка, яку він використовує до тої пори, поки не з’явиться щось більш модне. А таких меншість.
 


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: