Блоги
Міграція з «Київстар контракт» на Djuice Бомба

Міграція з «Київстар контракт» на Djuice Бомба


У зв’язку з відсутністю більш-менш універсальних тарифних планів (та ще і абонплату підняли без моєї згоди) для контрактних абонентів я вирішив мігрувати на Djuice. Процедура не складна.

Приїхав у центр обслуговування абонентів, перед цим уточнивши всі деталі у оператора. Поміняли сім карту (потрібен паспорт для ідентифікації особи) і перевели на один з передоплачених ("пріпейд") тарифних планів безкоштовно (я вибрав "єдину ціну"). Гроші з контрактного рахунку запропонували або переказати на інший СВІЙ КОНТРАКТНИЙ номер (я проводив процедуру для двох номерів одночасно) або отримати у касі У ЛЬВОВІ (а я ж у Чернівцях) [оператор з довідкової служби скромно промовчав про розташування їхньої "каси"], або "швиденько виговорити"! Лишилися гроші у Київстру — до Львова так і не поїхав ((.

З першого числа нового місяця для мене стала доступна процедура переходу з "київстар пріпейд" на djuice, що я, власне, і зробив сьогодні. Ця послуга не безкоштовна і обійдеться у 26.50грн.

Зараз все працює, як і до цього часу — за винятком вартості дзвінків на зовнішні мережі — було 85коп стало 10коп, та абонплати, яка для мого контракту була 20грн у місяць а для djuice бомба 10.50грн (35коп на день).

Став дорожчим мобільний інтернет (яким я не користуюся, бо маю окремий набір), смски по 50коп, яких я шлю 1-2 на місяць, та закордонні дзвінки у бізнес-час (для чого у мене є скайп).

Обмежень у 100хв на Київстар та 30хв на зовнішні мережі на добу (ці дзвінки тарифікуються по 10коп) мені вистачить "з головою". Плати за з’єднання як не було на контракті так нема і на "бомбі".

Номер зберігся, абонентський стаж зберігся, у системі "Мій київстар" перереєструвався, статистика пропала — чорт з нею.


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: