Блоги

Disney показав перший трейлер фільму «Круелла» / Cruella з Еммою Стоун та Еммою Томпсон (прем’єра — 27 травня 2021 року)

Disney показав перший трейлер фільму «Круелла» / Cruella з Еммою Стоун та Еммою Томпсон (прем’єра — 27 травня 2021 року)

Компанія Walt Disney Pictures продемонструвала перший трейлер майбутнього фільму «Круелла» / Cruella з Еммою Стоун та Еммою Томпсон. Ця кримінальна комедія розказує про становлення однієї з найвідоміших і найстильніших лиходійок — легендарної Круелли де Віль.

Лауреатка премії «Оскар» Емма Стоун виконує роль Естелли (майбутня Круелла), а лауреатка премії «Оскар» Емма Томпсон – роль Баронеси, очільниці відомого дому моди, яка витягає Естеллу, молоду та невідому дизайнерку, з небуття. Події фільму відбуваються на тлі панк-рокового Лондона 1970-х років, а режисер Крейґ Ґіллеспі пропонує унікальний погляд на цю легендарну лиходійку.


Крім Емми Стоун («Ла-Ла Ленд») та Емми Томпсон (франшиза «Гаррі Поттер») у фільмі з’являться Марк Стронґ («Шерлок Холмс»), Пол Волтер Гаузер («Річард Джуелл») та інші. Прем’єра фільму «Круелла» / Cruella в Україні запланована на 27 травня 2021 року.

Курс
Frontend вечірній
Отримайте навички та знання в ІТ-сфері, не відриваючись від роботи
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend вечірній

Disney показав перший трейлер фільму "Круелла" / Cruella з Еммою Стоун та Еммою Томпсон (прем'єра - 27 травня 2021 року)

Джерело: Disney


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: