Блоги

Forza Horizon 4, It Takes Two, Endzone та інші: Топ 20 кращих нових ігор Steam у березні 2021 року

Forza Horizon 4, It Takes Two, Endzone та інші: Топ 20 кращих нових ігор Steam у березні 2021 року

Сервіс Steam переглянув всі випущені в березні ігри й оголосив 20 найліпших релізів місяця, визначених за прибутком, отриманим упродовж перших двох тижнів після їхнього випуску. Також були відзначені найпопулярніші безкоштовні ігри, визначені за кількістю унікальних гравців після їхнього випуску.

Від іграшкової залізниці й лялькових будиночків до веж із кубиків — багато хто з нас має теплі спогади з дитинства про будування цілих світів із підручних іграшок. Тому не дивно, що багато успішних продуктів у Steam грає саме на цих незабутніх переживаннях. Березень продемонстрував це наочно: чи не половина найліпших релізів запропонувала гравцям можливість поринути в будівництво — новими та вже знайомими способами. І хоч сама механіка й об’єднує ці ігри, реалізація, дизайн і враження — абсолютно різні. Отже, що б ви не забажали збудувати: сховище для вцілілих після кінця світу, неприступне місто-фортецю або невеличке затишне сільце — радимо переглянути повний список найліпших релізів і вибрати те, до чого лежить душа.

Іншою особливістю минулого місяця, що кинулася у вічі, стала значна кількість симуляторів на основі реальності. Ці ігри запропонували нам щось упізнаване: справжні професії, знайомі захоплення та добре відомі місця світу. У фотореалістичних перегонах Forza Horizon 4 гравці можуть відкинути обмеження реального світу на автомобілі своєї мрії, а заразом і потребу у водійському посвідченні. У The Bus розробники з TML-Studios кропітко відтворили середмістя Берліна (а не Троєщину), запрошуючи гравців з усього світу відвідати німецьку столицю. А остання гра серії Out of the Park Baseball дає повний контроль над кожною командою, гравцем, полем і всією статистикою шанувальникам бейсболу з менеджерськими амбіціями.

Отже, Топ 20 кращих нових ігор Steam у березні 2021 року виглядає наступним чином (у випадковому порядку):

Курс
Розробка на Java
Опануйте популярну мову програмування Java у зручний для вас час, та заробляйте від $1000 на початку кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Java

А ось найпопулярніші безкоштовні ігри:

Рейтинги кращих новинок Steam за попередні місяці доступні в даному розділі.

Джерело: Steam


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: