Блоги

Помер засновник Apple Стів Джобс

Помер засновник Apple Стів Джобс

Співзасновник корпорації Apple Стів Джобс помер у середу, 5 жовтня, після тривалої хвороби у віці 56 років,повідомляє в четвер Apple.

Вперше про серйозну хворобу Джобса стало відомо в 2003 році — йому був поставлений діагноз "рак підшлункової залози". Хоча зазвичай це захворювання смертельне, у Джобса виявилася операбельна форма раку, і в 2004 році він переніс успішну операцію.

Головну сторінку сайту компанії Apple зайняв чорно-білий фотопортрет Стіва Джобса і роки його життя — 1955-2011.

У пам’ятному записі компанії йдеться: "Компанія Apple втратила помітного і творчого генія, і світ втратив чудову людину. Тим з нас, кому досить пощастило знати Стіва і працювати з ним, втратили дорогого друга і натхненого наставника. Стів залишив після себе компанію, яку тільки він міг створити, і його дух назавжди буде опорою для Apple".

Спекуляції щодо стану здоров’я Джобса досягли апогею після того, як інформаційне агентство Bloomberg з технічної помилку в серпні 2008 року оприлюднило некролог голови Apple. У січні 2009 року Джобс знову пішов у шестимісячну відпустку через хворобу. Тоді лікарі знайшли в нього рак печінки. Після операції з пересадки органу та реабілітаційного періоду Джобс повернувся на роботу. Обидва рази протягом усього лікування Джобс продовжував керувати компанією з дому.

У серпні Джобс пішов з поста глави Apple, його місце зайняв Тім Кук. Раніше, в січні, він пішов у безстрокову відпустку за станом здоров’я, яку переривав двічі — щоб представити iPad2 в березні і на щорічній конференції розробників Apple в червні. 


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: