Блоги

Анонсована українська настільна тактична стратегія «Воля: Штурмовий Загін» від The Will Production, реліз гри відбудеться в 2020 році

Анонсована українська настільна тактична стратегія «Воля: Штурмовий Загін» від The Will Production, реліз гри відбудеться в 2020 році

Українське видавництво «The WIll Production», що створило фантастичні графічні романи в жанрі альтернативної історії «ВОЛЯ:The WILL», оголосило про вихід настільної гри «Воля: Штурмовий Загін». Наразі триває передзамовлення, реліз гри у жанрі тактична стратегія очікується весною-літом 2020 року.

Гра «Воля: Штурмовий Загін» створена спільно The Will Production та Legendarion. Ціна гри на даний момент складає 299 грн, бонусом для передзамовників виступає картка, жетон та фішка ігрового персонажа Грушевського, що не входять до базового комплекта. У базовий комплект входять пласкі фішки персонажів на підставках, а мініатюри персонажів можна придбати окремо у крамничці.

«“Воля. Штурмовий загін” — це швидка, захоплююча та проста для сприйняття настільна гра у жанрі тактична стратегія. Грайте за штурмовий загін героїв з легендарного Українського коміксу «ВОЛЯ» у 7 режимах! Грамотно комбінуйте властивості героїв і створюйте власні тактики перемоги!»

Грати у настілку «Воля. Штурмовий загін» можуть два гравці (вже заплановане розширення) віком від 12 років, на вивчення правил потрібно 10 хвилин, тривалість партії складає 20—30 хвилин.

Курс
EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ
Опануйте Excel усього за 1,5 місяця і підвищуйте ефективність бізнес-процесів у себе в компанії.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
exel

У комплект гри «Воля: Штурмовий Загін» входять: 10 карток персонажів; 2 планшети штурмового загону; 8 тайлів поля бою; 7 карток місій; мішечок для жетонів; 4 куби D6; жетон ходу; 8 жетонів-маркерів команд; 10 жетонів персонажів; 2 жетони життів; 10 фішок персонажів; 10 підставок під фішки персонажів; правила гри; коробка.

Джерело: The WIll Production


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: