Блоги
На честь Міжнародного дня рідної мови Google пропонує приєднатись до Спільноти Перекладача Google

На честь Міжнародного дня рідної мови Google пропонує приєднатись до Спільноти Перекладача Google


Google Translate

21 лютого відзначатиметься 15-річчя Міжнародного дня рідної мови, запровадженого Організацією Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (+ЮНЕСКО). З тих пір кожен День рідної мови сприяє збереженню і захисту близько 7000 мов, якими розмовляють у всьому світі; половина з яких, за оцінками, може зникнути протягом кількох поколінь.

На честь Дня рідної мови в 2015 році Google додав на домашню сторінку Перекладача Google зображення, яке відображає цьогорічну тему “інклюзивна освіта за допомогою і разом із мовою». Мовна освіта допомагає людям спілкуватися з іншими людьми як всередині, так і за межами їхньої громади.

Натисніть на зображення на сторінці, щоб увійти до Спільноти Перекладача Google, де ви зможете допомогти додати нові мови в Перекладач Google і поліпшити вже наявні. Спільноти кантонської, киргизької та пуштунської мов вже зробили значний внесок, і в Google  сподіваються продовжити співрацю з ними та додати ці мови до списку в Перекладачі Google.

В компаніі сподіваються, що українці приєднаються до Google у День рідної мови, щоб поліпшити якість перекладу і показати, як вони пишаються рідною мовою. В Google відмітять мови, до яких буде зроблено найбільший внесок Спільнотою Перекладача протягом наступних 48 годин.

Джерело: Oфіційний Блоґ Google Україна


Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: