Блоги

На честь Міжнародного дня рідної мови Google пропонує приєднатись до Спільноти Перекладача Google

Google Translate

21 лютого відзначатиметься 15-річчя Міжнародного дня рідної мови, запровадженого Організацією Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (+ЮНЕСКО). З тих пір кожен День рідної мови сприяє збереженню і захисту близько 7000 мов, якими розмовляють у всьому світі; половина з яких, за оцінками, може зникнути протягом кількох поколінь.

На честь Дня рідної мови в 2015 році Google додав на домашню сторінку Перекладача Google зображення, яке відображає цьогорічну тему “інклюзивна освіта за допомогою і разом із мовою». Мовна освіта допомагає людям спілкуватися з іншими людьми як всередині, так і за межами їхньої громади.

Курс
UI/UX Design
Навчіться розробляти вебінтерфейси, які подобатимуться клієнтам
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
UI/UX Design

Натисніть на зображення на сторінці, щоб увійти до Спільноти Перекладача Google, де ви зможете допомогти додати нові мови в Перекладач Google і поліпшити вже наявні. Спільноти кантонської, киргизької та пуштунської мов вже зробили значний внесок, і в Google  сподіваються продовжити співрацю з ними та додати ці мови до списку в Перекладачі Google.

В компаніі сподіваються, що українці приєднаються до Google у День рідної мови, щоб поліпшити якість перекладу і показати, як вони пишаються рідною мовою. В Google відмітять мови, до яких буде зроблено найбільший внесок Спільнотою Перекладача протягом наступних 48 годин.

Джерело: Oфіційний Блоґ Google Україна


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: