Блоги

Вихідні з Uplay: сім безкоштовних ігор та три дні спробувати The Division

Вихідні з Uplay: сім безкоштовних ігор та три дні спробувати The Division

Ubisoft продовжує підносити нам сюрпризи на честь 30 річниці. Починаючи з липня, компанія роздає по одній грі безкоштовно щомісяця до кінця року. Якщо ви пропустили якусь із них чи взагалі вперше про це почули – не біда! До 18 грудня можна бекоштовно забрати одразу всі 7 ігор. А якщо ви раніше додали собі в колекцію деякі з них, то після активації промо-пропозиції інші добавляться автоматично. Ось посилання, за яким можна отримати ігри (потрібна реєстрація або існуючий обліковий запис Uplay).

Повний перелік ігор виглядає наступним чином:

  • Assassin’s Creed 3
  • Rayman Origins
  • Far Cry 3: Blood Dragon
  • The Crew
  • Splinter Cell
  • Beyond: Good & Evil
  • Prince of Persia: The Sands of Time

Безкоштовнi вихідні в The Division

Вихідні з Uplay: сім безкоштовних ігор та три дні спробувати The Division

Отримати декілька старих, але відомих хітів в подарунок – це досить приємно. Але для Ubisoft і цього виявилось замало і вони видали ще один сюрприз – з 15 по 18 грудня зіграти у свіжий The Division безкоштовно зможуть усі бажаючі! Таким чином, компанія хоче привернути увагу до свого дітища, що втратило популярність через кілька місяців після виходу.

Величезна кількість багів, чітери в Темній зоні, ну найоголовнiше – відсутність енд-гейм контенту практично вбили проект. Група в реддіті була переповнена скаргами гравців, а обіцяння розробників все виправити «зовсім скоро»™, що повторювались кілька місяців підряд – банально набридли. Тому Massive Entertainment пішли на кардинальні кроки – почали запрошувати гравців до себе в студію, щоб разом працювати над виправленнями, а також заморозили кілька ключових DLC.

З тих пір, під пильним наглядом спільноти, вийшло три великі патчі. Тому не дивно, що вони досить позитивно сприйнялись гравцями. Гра отримала нові режими для кооперативної гри, дуже-дуже багато нової зброї та спорядження, зміни до балансу, а чітерів тепер можна банити командою прямо з консолі! Кожну таку заявку детально розглядають і якщо провина доведена – більше зайти в гру неможливо. Потрібно буде реєструвати новий обліковий запис і купувати ліцензію по-новій, не кожний захоче ризикувати усім заради кількох хвилин слави у Темній зоні!

Особисто я не запускав гру останні півроку, хоча на початку сам досить активно грав та слідкував за новинами. Крім безкоштовного доступу для новачків, у решти гравців буде можливість купити саму гру чи будь-які доповнення iз 50% знижкою. Прямо зараз гру можна попередньо завантажити, а пограти з вечора 15 грудня (20:00 по Києву).

Під кінець напишу посилання на сторінки гри у Steam чи Uplay, там же є вся інформація про доповнення та знижки на них.


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: